找回密碼
 會員申請
搜索
熱搜: 活動 交友 discuz
樓主: spurs_timduncan

點解你會犯規?因為是為了勝利!

  [複製鏈接]
發表於 2006-10-4 17:33:53 | 顯示全部樓層
http://sports.sina.com.cn/j/2006-10-04/15522490448.shtml

荷甲夢工廠拜訪魯能俱樂部 欲尋求合作共創明日之星
http://sports.sina.com.cn 2006年10月04日15:52 新浪體育

  新浪體育訊 今天上午,荷蘭阿賈克斯足球俱樂部的幾位高層領導造訪山東魯能泰山足球俱樂部,就阿賈克斯在中國尋求俱樂部合作夥伴的項目進行參觀訪問和友好座談。

  上午9點,阿賈克斯俱樂部的總經理馬丁范康、技術部主席馬丁范希爾在兩位中國市場推廣專員李濟蜀和馬克雷赫馬德的陪同下來到魯能泰山足球俱樂部。在簡單的參觀完俱樂部和訓練基地後,魯能俱樂部和阿賈克斯俱樂部雙方高層進行了實際性的會議。出席會議的魯能高層有:山東電力集團公司紀委書記李培林,魯能體育文化發展有限公司總經理、魯能泰山足球俱樂部總經理康夢君,魯能體育文化發展有限公司副總經理、魯能泰山足球俱樂部黨委書記田迪和魯能體育文化發展有限公司副總經理、魯能足球學校校長康建興。

  會議開始後,李培林書記和馬丁范康總經理分別介紹了雙方俱樂部的基本情況。隨後,馬丁范康說明了來意:「我們此次來中國的想法就是想把我們對於青少年培養的方法介紹給中國。以此為基點,再尋求更多的合作。中國的足球要取得成功,僅僅依靠外國的球員是不夠的,要培養自己的球員。所以青少年的培養就十分關鍵了。教練是非常重要的,他決定了隊員技術、隊伍陣容配備和球隊的打法。我們的想法是對中國的教練進行培訓和交流合作。把阿賈克斯的培訓系統引進到中國。我們這次來的主要目的是想找一個可靠的合作夥伴,一家有實力的俱樂部。然後把阿賈克斯的系統的東西介紹過來,發展中國的足球事業。同時,我們也拜訪了中國足協,足協對於我們的活動也十分的支持。我們希望通過俱樂部之間的合作,能夠逐漸影響到
中國足球的發展。跟中國合作,我們有一個長期的想法。我們想腳踏實地的深入開展下去。」

  馬丁范康談到:「在我們雙方合作的推進過程中,肯定會牽扯到資金的問題。我們有六年的對外合作經驗,在美國、南非、比利時等國家都有類似的合作,非常成功。我們想通過這樣的合作,達到雙贏的結果。我們要制定一個長期的合作目標,並且要一步一步地向前推進。萬事開頭難,第一步的開始需要一定的投入和啟動的資金。我們需要兩傢俱樂部雙方面的運作去尋找資金的來源。通過這種合作,找到中國的對歐洲市場有興趣的企業,可以通過阿賈克斯這個平台給他宣傳。同時也可以把對中國市場感興趣的歐洲企業帶到中國。」

  耐心的傾聽完馬丁范康總經理的合作提議後,康夢君總經理表示了贊同,他認為兩傢俱樂部的合作有著很好的基礎。康夢君表示:「中國足球的整體水平在世界上不高。很重要的一個原因除了經濟因素外,就是青少年的培訓比較薄弱。我們魯能泰山足球俱樂部成立儘管只有短短的八年時間,但是我們卻有著長遠的戰略目標。對於我們集團來講,這是一項產業,我們要來長期的運作。從事業上來講,要致力於中國足球水平的提高。俱樂部董事會的背後是兩大集團,就是山東電力和魯能集團。為俱樂部長期的發展奠定了最基本的物質基礎。除了集團的支持,我們俱樂部也在進行產業化的運作,來尋求國內和國外的長期合作的戰略夥伴。」

  會議結束後,雙方領導互相贈送了禮物,並約定將繼續考慮合作的問題。臨行前,阿賈克斯俱樂部的總經理馬丁范康熱情的邀請康夢君等領導11月份回訪荷蘭。屆時他們將會在自己的家裡招待我們。

  (魯能泰山官方網站)



回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-5 06:28:35 | 顯示全部樓層
Wie populair is, heeft de macht
Door CHRISTIAAN RUESINK

ROTTERDAM - Toen Clarence Seedorf kritiek uitte op bondscoach Marco van Basten, omdat...

Tijdens de achtste finale van het WK in Duitsland hield Marco van Basten Ruud van Nistelrooy aan de kant. Oranje verloor van Portugal en de kritiek op de bondscoach zwol aan. FOTO MILAN RINCK
... die hem niet selecteerde, was er niemand die zich wat van de woorden van de middenvelder aantrok. Van Basten niet. De spelers niet. En zeker het Nederlandse volk niet.

Toen Edgar Davids na zijn afwijzing in Oranje een open brief stuurde naar de website van Voetbal International waarin hij zijn ongenoegen bekendmaakte over Van Basten, de trainer die hem nota bene aanvoerder van het Nederlands elftal had gemaakt, volgde er geen nationale discussie.

Maar nu Ruud van Nistelrooy in veel minder harde bewoordingen dan Seedorf en Davids de bondscoach heeft aangepakt en vervolgens, met Mark van Bommel, heeft bedankt voor Oranje, is er van alles aan de hand. Uit een enquête van Maurice de Hond blijkt dat circa 75 procent van de ondervraagden het eens is met de internationals. De irritatie over Van Basten is zienderogen toegenomen. Waarom nu wel en toen niet? Waarom bij Van Nistelrooy en Van Bommel wel en bij Seedorf en Davids niet?

Dat heeft alles te maken met de populariteit van met name Van Nistelrooy.

De spits is zoals we allemaal zouden willen zijn. Met hem kunnen we ons identificeren. Hij verdient veel geld, maar is toch een gewone jongen gebleven. De hele wereld trekt aan hem, maar voor Nederlandse verslaggevers heeft hij altijd tijd. Als er fans op hem afkomen, gaat hij met ze op de foto. Van Nistelrooy is vriendelijk, beleefd, komt goed uit zijn woorden en zou een van je vrienden kunnen zijn.



Hij groeide, net als veel Nederlanders op in een dorpje, in een warm gezin waarin Ruud niet anders werd behandeld dan zijn broer. Dat hij goed kon voetballen, maakte hem niet speciaal. Hij ontwikkelde zich gestaag van een aanvallende middenvelder bij FC Den Bosch tot een talentvolle spits bij Heerenveen, waarna hij de overstap maakte naar topclub PSV en uiteindelijk voor een recordbedrag verkaste naar Manchester United. Niemand misgunde hem dat. Zoals ook de transfer naar zijn huidige club Real Madrid een jongensdroom is die we allemaal zouden willen beleven.

Via beelden van Studio Sport zag Nederland hoe hij op 28 april 2000 tijdens de training zijn kniebanden scheurde. Zijn schreeuw ging door merg en been. Het was emo-tv in optima forma. Alsof we zélf de pijn voelden. Niet alleen bij Van Nistelrooy liepen de tranen over de wangen. Weg droomtransfer naar Manchester United, weg EK in Nederland; niemand gunde die jongen dat leed. En wat een bewondering toen we zagen dat hij terugvocht als een bezetene en alsnog werd beloond met een toptransfer. Zelfs een EK zou hij nog spelen. Het maakte hem mateloos populair.

Bovendien scoorde hij vaak op belangrijke momenten. Op het EK in Portugal, maar ook in aanloop naar het WK in Duitsland. Dat Van Basten zijn onvoorwaardelijke vertrouwen in hem uitsprak, was in die zin logisch. Natuurlijk waren er altijd discussies over zijn voetbalcapaciteiten, maar dat hij een van de fijnste jongens van Oranje was, stond vast.



Dat hij af en toe driftig kon reageren als hij werd gewisseld, ach dat begreep iedereen. Toen hij een fles water wegtrapte en Dick Advocaat woest aankeek, voelde je met hem mee.

Er waren ook meteen excuses. Dat gebeurde in het heetst van de strijd. Natuurlijk, dat begrepen we. Dat hij een conflict kreeg met Manchester United-baas Alex Ferguson en wegmoest, was de schuld van de manager. Daar twijfelde in Nederland niemand aan.

En dat hij Van Basten tijdens het WK voor de hele groep aanpakte, was volstrekt logisch gezien de ongelukkige uitlatingen van de bondscoach tijdens de persconferentie. Daarin had hij zich laten ontglippen dat Van Nistelrooy niet zou spelen, zonder het eerst tegen de speler te hebben gezegd.

Lang was Van Basten onschendbaar, maar toen Van Nistelrooy het slachtoffer werd, verdween dat aureool. Toen daarna ook nog werd verloren van Portugal en Van Nistelrooy niet eens mocht invallen, zwol de kritiek aan.

Na de EK-kwalificatiewedstrijd tegen Luxemburg, toen Van Nistelrooys opvolger Klaas Jan Huntelaar niet kon scoren, nam de spanning verder toe. Maar pas na de uitlatingen van Van Nistelrooy in het blad Sportweek en diens daarop volgende bedankje, is de irritatie enorm toegenomen.

Wie het zwart-wit ziet, herkent de strijd tussen de warme, aanraakbare Van Nistelrooy, met wie we ons kunnen identificeren, en de kille, onbereikbare Van Basten, die we niet begrijpen.

Ineens verschijnt daar weer het beeld van de speler van weleer die uitgroeide tot een van de beste voetballers ter wereld, maar er nooit in slaagde de harten van de mensen te veroveren. Hij bleef steken bij het hoofd. Van Basten kon je mateloos bewonderen, maar een mens van vlees en bloed? Eerder een heilige of een engel.

Van Basten leek pas een mens toen hij in augustus 2004 bondscoach werd. Toen hij in zijn eerste maanden tot het volk sprak, was dat hartverwarmend. Hij deed persconferenties met een lach op z’n gezicht, maakte gewiekste opmerkingen als het nodig was en kreeg de lachers op z’n hand met subtiele grapjes. Over zijn selectiebeleid deed men af en toe wat lacherig, maar het was in elk geval verfrissend. Hij koos veelal spelers uit de eredivisie en had afscheid genomen van impopulaire spelers als Seedorf en Kluivert.

Van Basten was met zijn onafhankelijke geest een verademing. Rond het Nederlands elftal hing na de periode met de achterdochtige Dick Advocaat weer een frisse wind. In niets deed Van Basten meer denken aan die geniale, maar nurkse spits van weleer. Het leek alsof hij was veranderd. Maar is dat ook zo?

Wie met name de manier van communiceren met zijn spelers analyseert, herkent de vedette van vroeger die als jongetje opgroeide in een gemankeerd gezin waarin vader Joop z’n leven in dienst stelde van zijn talentvolle jongste zoon. Dat de oudere zus en broer daarbij volledig werden genegeerd, zegt veel over de opvoeding die Van Basten genoot.

Een puur op zichzelf gerichte puber die in een schriftje schreef: ik ben de beste, op mezelf na. Die zich bij Ajax ontwikkelde als een van de grootste talenten van Nederland en al op jonge leeftijd onder de vleugels kwam van Johan Cruijff.

Die leerde hem al vroeg zich nooit kwetsbaar op te stellen, omdat je dan sneller gekwetst zou raken. Van Basten was hard, onbeschoft tegen minder getalenteerde collega’s en soms ronduit asociaal tegenover journalisten die hij rustig uren liet wachten. Hoe goed hij ook was; sympathiek werd hij zelden gevonden. Dat interesseerde hem trouwens ook niet.

Het contrast met Van Nistelrooy is enorm. Toch hebben ze één ding gemeen: hun positie als topspits te gebruiken als machtsmiddel. Van Basten deed het in z’n carrière op gezette tijden. Hij kreeg Arrigo Sacchi zo ver dat hij Frank Rijkaard bij Milan naar het middenveld haalde om Van Basten beter te voeden. En hij zorgde er voor dat Oranje in de herfst van 1990 het systeem ging spelen dat hij wilde.

Hij kon dat afdwingen.

Van Nistelrooy niet.

Van Basten kende de truc al.
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-5 06:38:53 | 顯示全部樓層
中秋節u21 playoff rd1
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-5 22:04:18 | 顯示全部樓層
我講ge
我一定要睇到今個禮拜u21(23)
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-5 22:10:48 | 顯示全部樓層
原帖由 spurs_timduncan 於 2006-10-5  10:04 PM 發表
我講ge
我一定要睇到今個禮拜u21(23)


回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-7 14:59:37 | 顯示全部樓層
原帖由 Sol_Campbell 於 2006-10-5  10:10 PM 發表



小
原來無播
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 15:01:32 | 顯示全部樓層
原帖由 spurs_timduncan 於 2006-10-7  02:59 PM 發表

小
原來無播
今晚睇大國腳點輸吧
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-7 15:05:16 | 顯示全部樓層
原帖由 Smithy 於 2006-10-7  03:01 PM 發表
今晚睇大國腳點輸吧

又聽fans唱"雲邦美(雲佬)在那裡?"
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-7 15:05:41 | 顯示全部樓層
x,我都唔知原來係對真u21
x
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-7 15:11:34 | 顯示全部樓層
Van der Sar
Boulahrouz Ooijer Mathijsen Gio
Landzaat De Jong(Schaars) Sneijder
Van Persie Kuijt Robben

[ 本帖最後由 spurs_timduncan 於 2006-10-7  03:22 PM 編輯 ]
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 15:31:44 | 顯示全部樓層
睇左英格蘭U-21
只能說德國U-21太廢

FT 1-0

拜恩斯球波神奇頂級超卓
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-7 15:33:38 | 顯示全部樓層
原帖由 熱刺#29戴維斯 於 2006-10-7  03:31 PM 發表
睇左英格蘭U-21
只能說德國U-21太廢

FT 1-0

拜恩斯球波神奇頂級超卓

今夏個幾隊

全部輸曬+主場贏唔到
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-7 15:44:37 | 顯示全部樓層
U17外圍賽

25.10.2006        v         Estonia        (H)         TBD
27.10.2006        v         Norway        (A)         TBD
30.10.2006        v         Croatia        (H)         TBD

頭兩名入下一輪小組賽,首名出線決賽週





U19外圍賽

06.10.2006         v         Belarus         (H)         3-0
40. Buijs 1-0, 66. 1-1, 67. Buijs 2-1, 85. Anita 3-1.
Tim Krul; Tom Hiariej, Dirk Marcellis, Jordy Buijs, Erik Pieters; Vurnon Anita, Ruud Vormer, Geert Arend Roorda; Diego Biseswar (87. Halil Colak), Jordy Brouwer (70. Melvin Zaalman), Jeffrey Sarpong (82. John Goossens).

08.10.2006        v         F.Y.R. Macedonia        (H)         15:00
11.10.2006        v         Republic of Ireland        (A)         15:00

頭兩名入下一輪小組賽,首名出線決賽週

[ 本帖最後由 spurs_timduncan 於 2006-10-7  03:49 PM 編輯 ]
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 16:02:56 | 顯示全部樓層
原帖由 spurs_timduncan 於 2006-10-7  03:05 PM 發表

又聽fans唱"雲邦美(雲佬)在那裡?"
保拿奴斯死定了

[ 本帖最後由 Smithy 於 2006-10-7  04:04 PM 編輯 ]
回復

使用道具 舉報

 樓主| 發表於 2006-10-7 16:04:40 | 顯示全部樓層
原帖由 Smithy 於 2006-10-7  04:02 PM 發表
係咪希汀加打右閘?

傳布拿

希汀加根本唔應該係國家隊出現

原帖由 Smithy 於 2006-10-7  04:02 PM 發表
保拿奴斯死定了


回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 16:05:16 | 顯示全部樓層
原帖由 熱刺#29戴維斯 於 2006-10-7  03:31 PM 發表
睇左英格蘭U-21
只能說德國U-21太廢

FT 1-0

拜恩斯球波神奇頂級超卓
不嬲覺得佢幾勁

某程度上我喜佢更甚占邦達
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 16:53:23 | 顯示全部樓層
原帖由 spurs_timduncan 於 2006-10-7  03:11 PM 發表
Van der Sar
Boulahrouz Ooijer Mathijsen Gio
Landzaat De Jong(Schaars) Sneijder
Van Persie Kuijt Robben

Landzaat
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 16:58:27 | 顯示全部樓層
原帖由 spurs_timduncan 於 2006-10-7  04:04 PM 發表

傳布拿

希汀加根本唔應該係國家隊出現



無分別

邊個對住柏杜夫都係死路一條

前排唔係好多人撐希汀加架咩
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 17:00:42 | 顯示全部樓層
原帖由 Smithy 於 2006-10-7  04:58 PM 發表
無分別

邊個對住柏杜夫都係死路一條

前排唔係好多人撐希汀加架咩

打得唔好邊個撐都唔住
回復

使用道具 舉報

發表於 2006-10-7 17:02:20 | 顯示全部樓層
原帖由 AI3 於 2006-10-7  05:00 PM 發表

打得唔好邊個撐都唔住
打中間咪好地地囉冇人到屈佢打右咁
回復

使用道具 舉報

您需要登錄後才可以回帖 登錄 | 會員申請

本版積分規則

Archiver|手機版|小黑屋|HKCM

GMT+8, 2026-11-7 05:56 , Processed in 0.033285 second(s), 14 queries .

Powered by Discuz! X3.5

© 2001-2023 Discuz! Team.

快速回復 返回頂部 返回列表